Про нас - OAK House
0 items - ₴0 0

Про нас

Oak House – перш за все ми команда людей, які живуть своєю справою. Для нас дерево – це найкращий матеріал. З деревом ми стали друзями і знаємо його “капризи”, недоліки але й безумовно, невпинно цінуємо усі його хороші сторони. В кожному моменті без перебільшення вкладаємо любов в усі продукти бренду Oak House.

Філософія бренду Oak House

Від самого початку, від заснування компанії Oak House, ми жили ідеєю створення ЕКО  матеріалів та засобів для захисту та подальшого догляду усіх можливих дерев’яних поверхонь. Тому не дивно, що нашу продукцію можна застосувати на будь якому виробі з дерева, як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт. Окрім ЕКО, ми бажали зробити дані продукти доступними за ціною для кожного українця при цьому не жертвуючи якістю та технічними показниками. Ми піклуємось кожним клієнтом і вдячні  за довіру та підтримку.

Команда TM Oak House.

Переглянути продукцію
OAK House

Виконані роботи

Запрошуємо Вас у розділ "Портфоліо" для перегляду наших робіт

Про нас

Наша компетенція

Oak House

Виробництво меблів з дерева

Компанія Oak House спочатку спеціалізувась на виготовленні дерев’яних меблів для колоритних готелів та ресторацій. Здебільшого ми працювали з наступними породами: дуб, горіх. В процесі роботи з деревом, ми все краще і краще рощуміли цей прекрасний матеріал, що згодом вилилось у початок виробництва засобів для догляду та обробки дерев’яних поверхонь.

Виробництво засобів для дерева

Ми побачили гостру потребу у якісній та доступній продукції на ринку засобів обробки та догляду за деревиною. Добре розуміючи “природу” дерева, команда Oak House постановила створити максимально якісні та технологічні матеріали для деревини при цьому, обов’язковими характеристиками повинні бути екологічність та доступна ціна для кожного українця.

Розширення асортименту

Віднайшовши стародавні рецепти за якими з давніх-давен виготовлялись продукти обробки які показали себе витривалими з часом, Oak House створив свою формулу успіху. Ми відновили стародавні рецепти і додали сучасні технології виготовлення, а також адаптацію під усі види поверхонь з дерева, як для зовнішнього так і для внутрішньго застосування. Нам вдалось розширити асортимент продукції такими позиціями: віск бджолиний, масло-віск, морилка для дерева, смола алкідна для дерева, пропитки для дерева.

Вдосконалення продукції

З часом ми побачили сильні та слабкі сторони кожного створеного нами продукту і почали вносити детальні та точні поправки в рецептуру або технології при виробництві. Нам вдалось значно покращити якість продукції, використовуючи інноваційні підходи – вивести асортимент Oak House на абсолютно новий рівень при цьому не втратити доступної кінцевої вартості для нашого клієнта.

Міжнародні ринки

З часом, бренд Oak House завоював серця клієнтів на національному ринку і було прийняте рішення вивести продукти нашої компанії на зарубіжні ринки. Сьогодні наші клієнти є у наступних країнах: Польша, Німеччина, Італія, Франція, Іспанія.

Сайт наповнюється. Усі товари в наявності. Тел. 0689350146