Масло-віск для дерева - OAK House

Масло-віск для дерева

Масло-віск для дерева

Останнім часом все популярнішими стають дерев’яні меблі, будинки, альтанки та інші вироби. Проте важливо правильно їх захистити від вологи, плісняви, забруднень, покращити їхній зовнішній вигляд і продовжити термін експлуатації.  Для тиках потреб чудово підійде масло – віск для дерева.

Що це таке масло-віск для дерева?

Масло-віск для дерева

Про властивості  масла – воску для дерева відомо вже давно. Предки використовували його для різних потреб.  Проте найчастіше вони змазували деревину олією, а тоді протирали воском. Але це був доволі складний процес під час якого дуже часто використовувались небезпечні речовини. Та на сьогоднішній день цей процес є максимально простим. Адже за допомогою новітніх технологій олія стабілізується і це дає можливості добитись однорідного фарбування. До того ж, з часом не з’являються плями. За допомогою високоякісних розчинників твердий віск, що розчинений в олії, лишається в потрібному стані надовго.

Даний продукт виготовлений із натуральних компонентів на основі льону. Тому він абсолютно безпечний для людей, не викликає алергічних реакцій. Він не забруднює навколишнє середовище і набагато ефективніший за синтетичні лаки.  Крім того, масло-віск для дерева  не має у своєму складі кислот, тяжких металів.  Це природний антисептик, який допомагає покращити і продовжити термін роботи дерев’яного предмета. 

Даний продукт надзвичайно стійкий до вологи, рідини. Поверхню, оброблену таким засобом, легко чистити, її вигляд стає набагато гарнішим і «дорожчим».

Як безпечно використовувати засіб?

Масло – віск для дерева готовий і безпечний засіб для застосування. Проте  у будь-якому випадку її треба зберігати якомога далі від дітей і легкозаймистих речовин. А перед нанесенням варто:

  • Очистити поверхню від попереднього покриття;
  • Масло – віск наносити впродовж волокон деревини;
  • Якщо є залишки, їх варто ретельно витерти.
  • Приблизно через 24 годин можна, при потребі, нанести масло – віск повторно.
  • Якщо ж суміш сохне дуже довго, значить її було нанесено забагато. І тому варто залишки видалити.

Після висихання масло-віск для деревини не має неприємного запаху, але в складі є уайт-спирит, тому при нанесенні відчутний специфічний запах.

Сайт наповнюється. Усі товари в наявності. Тел. 0689350146