Масло – віск для захисту деревини - OAK House

Масло – віск для захисту деревини

Масло – віск для захисту деревини

Для того аби дерев’яні поверхні  завжди лишалися в хорошому стані, не страждали від вологи та плісняви, варто використовувати масло – віск. Адже саме цей засіб допоможе зберегти дерево у гарному стані, продовжить термін його «роботи».

Особливості масла-воску

Масло – віск – натуральний і надзвичайно ефективний спосіб  захистити дерев’яні вироби, будинки від несприятливих умов, поганої погоди,  негативних впливів зовнішнього середовища. Масло – віск використовується для захисту:

  • Стін, стелі, декоративних дерев’яних елементів.
  • Дверей, плінтусів, балок.
  • Будинків із дерева, альтанок.

Масло-віск  виготовлена на основі олії льону і бджолиного воску. Тому вона є абсолютно безпечною і може використовуватись для столів  на яких приймають їжу, для дитячих закладів і меблів. Олія не створює пухирців під час роботи.  Крім того, вона підвищує стійкість деревини до тертя, відштовхує воду, вологу, приховує тріщини і подряпини. 

Масло-віск можна використовувати як для обробки поверхонь на відкритому повітрі, так і для тих речей, що знаходяться всередині приміщення. Особливо важливо, що вона підходить для «роботи» з банним начинням, яке страждає від перепаду температур і  вологи.

В чому переваги захисту за допомогою масла –воску?

Олія – віск  допомагає підкреслити всю красу дерев’яного виробу, захищає від бруду і вологи, робить кольори яскравішими і свіжішими, дарує приємний блиск. Вона не має у складі консервантів та інших шкідливих речовин. Крім того, масло – віск не «закупорює» пори деревини, тому й зберігається стійкий ефект водовідштовхування. Підходить практично для всіх видів дерева, допомагає попередити розтріскування, втрату кольору, зберігає натуральний колір. 

Засібслугує чудовим антисептиком, що допомагає боротись із шкідливими мікроорганізмами. Якщо ви нанесли дану суміш на будь-який виріб, то не варто хвилюватись: він абсолютно безпечний для людей, тварин, зовнішнього середовища.

Масло– віск застосовують лише у разі потреби. Проте у банних кімнатах, це може становити навіть 1-2 рази в рік. Наносити засіб досить просто, потрібно лише витерти бруд і розпочати роботу. До того, олія-віск для дерева  – досить доступна  за ціною. 

Сайт наповнюється. Усі товари в наявності. Тел. 0689350146