Морилка для дерева - OAK House

Морилка для дерева

Морилка для дерева

В сучасному світі існують різні види морилки для дерева. Це спосіб пофарбувати дерево у різний колір, хороший антисептик, справжній подовжувач «життя» дерев’яних виробів. Морилка для дерева буває спиртова, водна і олійна. 

Групи морилки для дерева

Є кілька основних різновидів, що варто розглянути. Морилка для дерева на водній основі являється найбільш поширеним типом. Вона виготовляється  в готовому вигляді, а також може продаватись у  порошку, що треба розчиняти у воді. Вона може пофарбувати поверхню у різні тони. Найчастіше надає різних відтінків коричневого. Морилка для деревна такого типу  піднімає волокна деревини, що робить її менш стійкою до вологи.

Спиртова морилка для дерева виготовляється у готовому вигляді і у порошку. Проте вона дуже швидко висихає, через що в процесі роботи можуть утворюватись плями. Її варто наносити за допомогою обприскувача.

Олійна морилка для дерева дозволяє надати дереву будь-який відтінок. Її створюють, змішуючи в олії різні фарбники. Вона найбільш зручна для використання, адже її легко наносити, вона не підіймає волокна дерева.

Морилка для дерева також  може бути восковою і акриловою. Ці морилки створені з урахуванням  недоліків всіх попередніх. Вони не піднімають волокна, не створюють плям, а також утворюють захисну плівку, мають різні кольори.

Як наносити морилку для дерева?

Наносять морилки за допомогою пензлика, тампона із поролону, розпилювача.  Це залежить від величини площі поверхні. Морилку для дерева варто наносити не менш, ніж у два шари. При цьому, наступний треба наносити лише після того як висохне попередній.  А перед тим як покрити поверхню лаком в кінці роботи, морилка має повністю висохнути. 

Якщо ж одну й ту саму поверхню ви хочете покрити різним кольором, то спочатку використовують морилку білого кольору (відбілювач). Після того як вона висохне всі нерівності варто заповнити олійною морилкою з твердим воском.  І лише після того можна приступати до покриття морилкою.

Морилка для дерева – це простий спосіб зробити поверхню гарною, рівною, акуратною і можливість використати  специфічні ефекти для надання особливого образу виробу чи речі. 

Сайт наповнюється. Усі товари в наявності. Тел. 0689350146