Політика конфіденційності - OAK House
0 items - ₴0 0

Користувач, опублікувавши заявку на сайті www.oakhouse.com.ua (далі – Сайт), узгоджується з умовами сучасного відповідно до Закону України “Про захищені персональні дані”. Принятіем (акцептом) пропозиції Согласія – це відправка заявок з Сайтою або замовлення у оператора по телефону Сайта.

Користувач надає своє згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дане Соглашення дає можливість обробляти персональні дані як без, так і з використанням середніх автоматизованих систем.

2. Соціальна інформація передається за наступною інформацією: фамілія, ім’я, від виробництва, телефон, електронна пошта.

3. Соціальна інформація про обробку персональних даних надається в цілях подання Користувачів, які відвідали заявку на подання заявки, надалі зафіксували висновки та виконали обов’язки за договорами, здійснювали клієнтську підтримку, повідомили про послуги, які, за думкою, Оператор, можуть представляти інтерес для користувачів, що проводять опросів та маркетингові дослідження.

4. Користувач, що передає Оператору право, виконує наступні дії (операції) з персональними даними: збору, запису, систематизації, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використано, обезлічування, блокування, знімання та знищення, передавання третьої особи, за згодою субъекта персональних даних і збережених мер, забезпечуючи захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

5. Персональні дані обробляють Оператор для завершення всіх необхідних процедур. Также обробка може бути прекрасною за нижчою стороною Користувача на електронну пошту: zakazoakhouse@gmail.com

6. Користувач підтверджує, що, даючи Согласию, він діє вільно, своєю волей і у своїх інтересах.

7. Наявне Соглашення працює в найвищому домі прекрасних обробках персональних даних за наявністю, вказаною в п.6 даного документа.

Сайт наповнюється. Усі товари в наявності. Тел. 0689350146